Музичний світ обговорює смерть Емі Уайнхауз [відео]

  Поліція з`ясовує причини і обіцяє назвати їх до кінця дня. Таблоїди називають свої версії - від передозування до самогубства. А численні прихильники неординарної виконавиці вшановуюють її пам`ять.

  Емі Вайнхауз знайшли метрвою у її ж будинку у Північному передмісті Лондона. Причину смерті поліція поки що не називає, але британські таблоїди мають свої версії. Найперша - передозування. Проблеми із наркотиками співачка мала давно. І неодноразово лікувалася від залежності, востаннє це було в травні. Крім наркотиків, Емі мала цілий букет розладів: анорексію та емфізему легень.

  Радж Колі, старший офіцер поліції Лондону: "Поліцію до будинку на площі Камден викликали лікарі швидкої. Це сталося о 4 дня. Нам повідомили, що жінку - знайшли мертвою. Рідні підтвердили, що 27-річна потерпіла - це Емі Уайнхаус".

  Водночас сусіди Уайнхауз розказали медійникам, що чули крики з будинку у ніч перед смертю співачки. Не відкидають також версію самогубства - останнім часом британка мала великі проблеми на творчій ниві. Її останній "Нетверезий" концерт у Белграді навіть найвідданіші фанати освистали і євротурне довелося перервати зовсім. Після того на сцену Емі більше не вийшла. Але попри це численні фанати сумують за Уайнхауз.

  Емільєн Кріспо, турист із Франції: "Емі була чудовою співачкою, вона повернула нам багато хітів 60-тих і буквально відродила соул-музику. У Франції дуже багато людей - її фанати. Я дуже засмучений новиною про її смерть".

  Гіларі Фокс, журналіст: "Емі Уайнхаус пішла з життя в 27. На жаль, вона долучилася до сонму музичних зірок, які померли в такому ж віці - таких, як Курт Кобейн, Джаніс Джоплін, Джиммі Хендрікс".

  Про Емі Уайнхауз говорили, що вона геніальна, навіть занадто. Вона була найобговорюванішою персоною британського інтернету. Світова слава прийшла до неї у 20 років із першим альбомом "Франк". Наступний її диск "Бек ту Блек" приніс їй 5 премій Греммі і титул кращої британської виконавиці за версією "Бріт Евордс".

  Її потяг до наркотиків пов`язуюють із ранньою славою і непростим характером. Чоловік Емі, Блейк Філдер-Сівіл також мав пробеми з психотропними речовинам. Три роки тому подружжя навіть разом лікувалося від залежності, але тоді Вайнхаус втекла з клініки на 5-тий день. Останнім часом її обличчя часто прикрашало таблоїди - через нетверезі вечірки і скандали. Але попри це її смерть називають великою втратою для музичної індустрії.   

  Попередній матеріал
  До 97 зросла кількість жертв нападів у Норвегії
  Наступний матеріал
  Нові заворушення у Каїрі
  Теги: