Фото murmansk.fishretail.ru

"Мурманський рибокомбінат" подав до суду проти уряду Росії через санкції

  "Мурманський рибокомбінат" подав до Верховного суду РФ позов до уряду Росії про часткове невизнання постанови про введення ембарго на ввезення продовольства з країн Заходу.


  Як передає агентство FlashNord, позов був зареєстрований 2 вересня.

  "Вважаємо постанову Уряду Російської Федерації від 7 серпня 2014 №778 (...) в частині заборони ввезення в Російську Федерацію живої риби за кодами ТН ЗЕД ТЗ 0301 998000, 0301 991100 не відповідає Указу Президента РФ від 6.08.2014 №560 "Про застосування окремих спеціальних економічних заходів в цілячи забезпечення безпеки Російської Федерації" і порушує права і законні інтереси ВАТ "Мурманський рибокомбінат" в сфері підприємницької та іншої економічної діяльності", - йдеться в позові.

  ВАТ "Мурманський рибокомбінат" займається переробкою та реалізацією риби та морепродуктів. Виробничі потужності комбінату знаходяться біля причалів північного району Мурманського морського рибного порту.

  2 вересня "Інтерфакс" з посиланням на регіональний комітет рибогосподарського комплексу повідомляв, що "Мурманський рибокомбінат" зупинив роботу через відсутність сировини з Норвегії.

  Між тим, у коментарі телеканалу "Дождь" директор підприємства Михайло Зуб пояснив свій позов: "Ми підтримуємо Путіна, але якийсь ідіот мудрує з цією рибою".
  Попередній матеріал
  У Європарламенті розглянуть резолюцію щодо асоціації України з ЄС
  Наступний матеріал
  Порошенко прибув до Маріуполя
  Loading...