http://secret-seo.ru/

"Можуть бути незаплановані наслідки": Єврокомісія закликала США координувати нові санкції проти РФ

  Згідно з проектом поправок, погодженими у Конгресі, США і далі виступатимуть проти будівництва газогону "Північний потік-2"

  У Єврокомісії вважають, що нові санкції щодо Росії та Ірану, про запровадження яких домовилися у Конгресі США, можуть мати "незаплановані наслідки" на трансатлантичну єдність у питанні обмежувальних заходів і на спроби ЄС диверсифікувати джерела енергопостачання. При цьому у Брюсселі закликали США, щоб "будь-які можливі нові заходи були скоординовані між міжнародними партнерами". Це потрібно для збереження єдності, яка створює підвалини для "зусиль з повної імплементації мінських домовленостей", передає DW з посиланням на Reuters.

  У заяві Єврокомісії йдеться: "Ми високо цінуємо єдність, яка превалює серед міжнародних партнерів у нашому підході до дій Росії в Україні та до подальших санкцій. Ця єдність є гарантією ефективності та достовірності наших заходів".

  У такий спосіб у Брюсселі відреагували на опублікований на сайті Конгресу США текст законопроекту про нові обмежувальні заходи Вашингтона щодо Росії та Ірану. У Єврокомісії вважають, що законопроект був продиктований "внутрішньополітичними міркуваннями".

  Як повідомляв 5.UA, згідно з проектом поправок, які погодили республіканці та демократи у Конгресі, США й надалі виступатимуть проти будівництва газогону "Північний потік-2", оскільки, на думку американських законодавців, цей проект "шкодить енергетичній безпеці ЄС, розвитку газового ринку в Центральній та Східній Європі і реформам України у сфері енергетики". Разом з тим санкції не мають торкнутися співпраці США та Росії в космічній сфері.

  Попередній матеріал
  "Стотисячатонний меседж світу": Американські ВМС отримали авіаносець-гігант вартістю майже $13 млрд
  Наступний матеріал
  ДТП на трасі Київ-Одеса: Авто влетіло в дерево – 5 людей загинули
  Loading...