elise.com.ua

Мови про розміщення російської авіабази на території Білорусі ніколи не було - Лукашенко

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко спростував інформацію про будівництво російської авіабази на території своєї країни.

  Про це сьогодні він заявив сьогодні, 6 жовтня 2015 року, повідомляє білоруська агенція БЕЛТА.

  Лукашенко прокоментував закиди білоруської опозиції щодо розміщення російської авіабази на території Білорусі: "Я нічого про це не знаю. Людина, яка повина приймати це рішення, - я про це нічого не знаю".

  Також він підкреслив: "Нам не потрібна база сьогодні. Тим більше військово-повітряні сили. Нам потрібне певне озброєння. Про що я публічно теж говорив Путіну і раніше Медведєву". За словами Лукашенка, Білорусі потрібні літаки, а не бази: "У нас є прекрасні льотчики, у нас хороша школа військових льотчиків, цивільних. І навіщо мені створювати базу? Навіщо мені сьогодні завозити сюди літаки і льотчиків інших держав? А свої що будуть робити?"

  Білоруський президент також звернув увагу на те, що Білорусь знаходиться в союзі з Російською Федерацією, і у разі конфлікту з НАТО "Росія почне... підтримувати відповідними людськими ресурсами, визначено конкретні армії, літаки, вертольоти і так далі. На випадок конфлікту". Крім цього, Лукашенко зазначив, що "його дивує і навіть певною мірою обурює і ображає, навіщо це було росіянам сьогодні вкидати в засоби масової інформації" і додав, що "будуть різні провокації, з будь-якого боку" і тому треба бути "дуже обережними".

  Нагадаємо, 2 вересня 2015 року прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія хоче розмістити на території Білорусі авіаційну базу "для охорони повітряного кордону союзної держави".

  Попередній матеріал
  Жебрівський: На Маріупольському напрямку спостерігається концентрація танкових підрозділів бойовиків
  Наступний матеріал
  На Донбасі за рік на розтяжках підірвалося понад 150 людей
  Теги:
  Loading...