5.ua

Моряків литовського судна звільнено у Росії під заставу

  Жовтневий районний суд Мурманська у вівторок, 7 жовтня, вирішив випустити під заставу незаконно арештоване Росією литовське судно Juros Vilkas, повідомляє .


  "Суд вважає за можливе задовольнити клопотання захисника Володимира Одягайла. Заставу визначено в розмірі 113 млн 867 тис. рублів (близько $2,5 млн. – Ред.)", - йдеться в постанові мурманського суду.

  Росія незаконно арештувала литовське риболовецьке судно Juros Vilkas наприкінці вересня, його капітанові загрожує адміністративна відповідальність. Капітан судна і ще два члени команди є громадянами Литви, усього в команді 28 осіб. Вільнюс стверджує, що співробітники російської прикордонної служби затримали риболовецьке судно в міжнародних водах.

  МЗС РФ, проте, стверджує, що затримане судно нібито рибалило в російських територіальних водах. "У результаті перевірки встановлено, що судно здійснювало незаконний вилов біоресурсів у виключній економічній зоні РФ і на борту знаходиться близько 15 тонн краба", - заявили після затримання судна у ФСБ Росії.

  Нагадаємо, Литва пропонує Євросоюзу створення фонду військової допомоги Україні.
  Попередній матеріал
  Донецьк знову обстрілюють з артилерії - є постраждалі
  Наступний матеріал
  Працівники Антикорупційного бюро отримуватимуть від ₴18 тис. зарплати
  Теги:
  Loading...