Молитва за мир в Україні відбулася у Римі [відео]

  Молитва за мир в Україні відбулася у Римі. Акцію в італійській столиці організували студенти вишів та греко-католицькі семінаристи з України.

   

  Вони звернулися за підтримкою до 12 університетів та інститутів Рима. Усі виші відгукнулися на пропозицію спільної молитви. У Папському Лютеранському університеті відбулася меса. У акції крім, українців, взяли участь студенти з країн Латинської Америки, Африки та Європи. У «Молитві за мир і спокій в Україні» міститься заклик про припинення кровопролиття та мирне врегулювання протистояння.

  Монсінйор Енріко дель Коволо, ректор Папського Лютеранського Університету: «Ми дуже схвильовані тими подіями які відбуваються в Україні, особливо тим, що поліція убиває мирних демонстрантів. Я закликаю молитися сьогодні за український народ, за мир та спокій на його рідній землі».

  Богдан Луковський, організатор молитовної акції: «Мета сьогоднішньої акції є перш за все прохання до Бога за мир і спокій в нашій державі та вирішення соціальної кризи, яка виникла у нашій державі. На жаль, ми фізично не можемо бути присутні в нашій державі, тому ми тут намагаємося привернути увагу світової громадськості».

  Попередній матеріал
  Горіло приміщення телерадіокомпанії «Київ»
  Наступний матеріал
  Силовики припинили поливати водою мітингувальників на Грушевського
  Теги:
  Loading...