шульц rbc.ua

Молоді українці вмирали на Майдані за Угоду про асоціацію, а тепер ЄС її не ратифікує - Шульц

Голова Європарламенту нагадав лідерам ЄС, в яких умовах підписувалася Угода про асоціацію з Україною

Президент Європарламенту Мартін Шульц висловив здивування від того, що Євросоюз досі остаточно не ратифікував Угоду про асоціацію з Україною.

Він нагадав лідерам ЄС, в яких умовах підписувалася Угода про асоціацію з Україною, і закликав їх до пошуку виходу з ситуації, яка склалася з її ратифікацією. Про це він сказав на своїй останній прес-конференції як президент Європарламенту на саміті ЄС, повідомляє "Європейська правда".

Шульц зазначив, що був присутній на саміті, коли Віктор Янукович відмовився підписувати Угоду про асоціацію і потім намагався укласти угоду з Росією. "Потім люди вийшли на вулиці, на Майдан, вони вмирали за Угоду про асоціацію. Потім ми, як ЄС, ратифікували угоду, за що молоді люди в Україні віддали життя. А тепер ЄС не ратифікує і не робить можливим повне набуття чинності. Оце так!" - заявив він.

"Я зробив заклик до глав держав і урядів: вони повинні знайти рішення цієї проблеми, коли 27 країн ратифікували угоду і не вистачає однієї", - сказав президент Європарламенту.

"Я повинен підкреслити, що це не розширення ЄС, це асоціація для країни, якій не потрібно нічого, крім зростання і робочих місць, і це угода, яка може призвести до зростання і збільшення кількості робочих місць", - підкреслив він.

Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі проходить саміт глав держав та урядів країн Євросоюзу, одним із важливих питань якого є саме ратифікація Угоди про Асоціацію України з ЄС та вимоги, які до неї висувають Нідерланди. 

Попередній матеріал
Рада зареєструвала проект зі звільнення Насірова
Наступний матеріал
Нідерланди узгодили із лідерами ЄС ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною

Проблему ратифікації Угоди про асоціацію вирішать за 2-3 дні – посол ЄС

Нідерланди назвали остаточні вимогами щодо асоціації Україна–ЄС

"Час. Підсумки дня": Нарешті досяжний безвіз та нові загрози євроасоціації

Саміт ЄС розгляне питання ратифікації Нідерландами української асоціації 15-16 грудня

Геращенко: Євросоюз "безсоромно" гальмує безвіз для України і повну ратифікацію Угоди про асоціацію

5 канал - трансляція наживо