Молодь Буенос-Айреса - проти онлайн-відеоспостереження за нічними клубами

  Високі технології спровокували конфлікт між батьками та дітьми в Аргентині. У передмісті Буенос-Айреса місцева влада запровадила проект під назвою "нічна безпека".

  Відтепер батьки підлітків можуть стежити за розвагами та пригодами своїх дітей за допомогою камер спостереження. Такі прилади встановили на входах та виходах усіх нічних клубів та дискотек містечка Ла Плата. Щоби отримати доступ до відеокамер онлайн достатньо лише зареєструватися і підтвердити свою особу. Автори проекту вважають: постійний батьківський контроль допоможе зробити нічне життя молоді безпечнішим. Зараз програма проходить двомісячний випробувальний період. Якщо виявиться ефективною - її зроблять постійною. Батьки сприйняли ідею з захватом, молодь - з обуренням.

  Хуліо Ернандез, батько: "Мета програми - гарантувати, що нічні розваги наших дітей будуть безпечними і без інцидентів. За допомогою відеокамер ми зможемо пересвідчитися, що молоді у розважальних закладах незаконно не продають алкоголь чи наркотики, що клуби не надто переповнені і люди зможуть звідти евакуюватися в разі небезпеки".

  Лора Белтран, мешканка Ла Плати: "Мене ця програма просто шокує. Це ж втручання у особисте життя! Якщо батьки будуть за нами постійно стежити - це буде не добре ані для них, ані для нас. Як на мене, це справжні репресії!"

  Попередній матеріал
  Британські юристи судитимуться із французьким таблоїдом за фото Кейт Мідлтон
  Наступний матеріал
  З МКС повернулась чергова експедиція
  Теги: