МОК задоволений тим, що Олімпіаду в Лондоні охоронятиме частина британських військ [відео]

  Міжнародний Олімпійський комітет - задоволений тим, що Олімпіаду в Лондоні охоронятиме частина британських військ. Про це заявив голова МОК Жак Рогге. Питання безпеки та транспортного сполучення - залишаються головними для організаторів Ігор. Але і влада Великої Британії, і Лондона запевняють, що до проведення Олімпіади - готові.

  Під час Олімпійських ігор у Лондоні пануватиме - справжній хаос. Такої думки дотримується чимала частина мешканців британської столиці. Насамперед ідеться про транспортне сполучення, яке кардинально зміниться. Частину автошляхів закриють, транспортні маршрути - змінять. Лондонців узагалі попросили якомога менше користуватися автівками та громадським транспортом під час Олімпіади. Частину людей це обурило. Решта ж - із розумінням ставляться до нововведень. Для них достойне проведення Олімпіади - це престиж Королівства і столиці зокрема.

  Мелані Скорсерк, мешканка Лондона: "Що ближче до Олімпіади - то більше людей на вулицях. Але, на щастя - я можу працювати дома, і моя фірма дала добро на це. Загалом, усі мої співробітники можуть не приходити до офісу". 

  Кевін Макдональд, таксист: "Я з жахом думаю про Олімпіаду.  Рух на вулицях стане справжнім жахіттям - адже дороги перекриють, маршрути будуть цілковито іншими... Це погано впливає на наше щоденне життя".

  Але ймовірний транспортний хаос не єдина турбота місцевих організаторів ігор. Безпека Олімпіади - на першому місці. То ж Британія вдалась до радикальних заходів. На дахах кількох будівель розмістять зенітки. Кількість поліції суттєво збільшать, крім того їм допомагатиме армія, майже сімнадцять тисяч військових. Їм обіцяють роздавати безкоштовні квитки на спортивні заходи. Влада переконує, що задля безпеки робить усе можливе.

  Г’ю Робертсон, олімпійський міністр: "Чи можу я повністю гарантувати, що все минеться гладко? Ні, бо Лондон - це велетенське місто, тут мільйони людей, які мають щодня ходити на роботу і по інших справах. Чи можу я сказати, що , на нашу думку - ми зробили все можливе для якісного проведення ігор? Так, можу".

  Тридцяті літні Олімпійські ігри розпочинаються у Лондоні вже цієї п’ятниці, 27-го липня, і триватимуть до 12-го серпня. За попередніми даними, столицю Британії у цей час вдвідає одинадцять мільйонів людей.

  Нонна Стефанова, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Холмса доставлять до суду підземним тунелем
  Наступний матеріал
  Спека знову повертається в Україну [відео]
  Теги: