МОК обрав Токіо місцем проведення літніх Олімпійських Ігор 2020 року

  Токіо святкує. Міжнародний Олімпійський Комітет обрав японську столицю місцем проведення літніх Олімпійських Ігор 2020 року.

   

  Окрім Токіо за право прийняти Олімпіаду боролися Мадрид та Стамбул. Втім, Іспанія відсіялася ще за результатами першого туру таємного голосування, попри те, що її вважали фаворитом.  А у другому турі - японці набрали майже удвічі більше голосів, аніж турки. Цьогорічна заявка японців викликала у МОК сумніви: адже Токіо розташований неподалік від аварійної АЕС Фукусіма. Втім, представникам країни Сонця, що сходить, вдалося переконати організаторів Олімпіади: Токіо - абсолютно безпечне місце для спортсменів.

  Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії: «Змагання за право прийняти  Олімпійські ігри - було тривалим і складним, а супротивники - гідними. Я хочу подякувати  Олімпійському Комітетові і усім у світі, хто підтримав саме нашу заявку».

  Жителька Японії: «Я дуже рада, що ми перемогли і Олімпійські Ігри відбудуться саме у Токіо. Впевнена, що усе пройде на найвищому рівні, атлети покажуть чудові результати і близькість Фукусіми абсолютно не завадить влаштувати справді надзвичайне свято».

  Попередній матеріал
  Курорти Мексики потерпають від негоди
  Наступний матеріал
  Вінниця святкує День міста [відео]
  Теги:
  Loading...