Могеріні закликала РФ вивести війська з України

  Останні звіти Спеціальної місії з моніторингу ОБСЄ в Україні про рух конвоїв в утримуваних терористами областях являють собою дуже тривожний розвиток ситуації.


  Про це сказано в заяві глави дипломатії ЄС Федеріка Могеріні, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Це відбувається на додаток до повідомлень про важкий нічний обстріл у Донецькій області, і звітів останнього тижня про збільшення рухів військ та техніки", - заявила вона.

  За її словами, "вкрай важливо не допустити повторного загострення воєнних дій".

  "Всі сторони повинні тепер показати максимальну стриманість, строго дотримуватися своїх зобов'язань у рамках Мінського протоколу і меморандуму, й відновити конструктивний пошук мирного стійкого рішення, заснованого на повазі до незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України", - наголосила Могеріні.

  "Я закликаю Російську Федерацію в повній мірі виконувати свої обов'язки в цьому відношенні, у тому числі за допомогою запобігання подальшого руху військових, зброї та бійців з її території в Україну та виведення будь-яких військ, зброї та спорядження під її контролем з України, а також шляхом здійснення свого впливу для того, щоб сепаратисти сумлінно виконували взяті на себе в Мінську зобов'язання ", - підкреслила вона.
  Попередній матеріал
  Заборона КПУ важлива для нацбезпеки - Наливайченко
  Наступний матеріал
  У Харкові стався вибух в патріотичному ресторані