Могеріні: Існування Європейського Союзу піддається сумніву

  Політик наголосила, що потрібно переосмислити, як працює ЄС

  Високий представник Європейського Союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могерині закликала переосмислити діяльність ЄС. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Європейської зовнішньополітичної служби, передає РБК-Україна.

  Так, напередодні саміту ЄС 28-29 червня Могерині направила державам-членам союзу текст підготовленої глобальної стратегії ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки. Офіційно ж нову стратегію ЄС Могерини представить в ході саміту.

  "Мета, навіть існування нашого Союзу піддається сумніву. Тим не менше, наші громадяни і світ мають потребу в сильному Європейському союзі, як ніколи раніше. У важкі часи сильним є той союз, який мислить стратегічно, розділяє спільне бачення і діє разом", - сказала вона.

  Крім того, Могерині зазначила, що ЄС потребує в спільному баченні і спільних діях особливо зважаючи референдум у Великобританії.

  "Це ще більш вірно після британського референдуму. Насправді ми повинні переосмислити, як працює ЄС, і ми прекрасно знаємо, що для цього потрібно зробити, ми знаємо свої принципи, інтереси і пріоритети. Зараз не час для невизначеності: наш союз потребує стратегії. Нам необхідно загальне бачення і спільні дії", - додала вона.

  Як повідомляється, стратегія відображає колективні думки, висловлені в цьому процесі і пропонує стратегічне бачення глобальної ролі ЄС.

  Нагадаємо, Президент Франції Франсуа Олланд негативно відреагував на пропозицію лідера Національного Фронту Марін Ле Пен провести референдум про вихід Франції зі складу ЄС.

  Попередній матеріал
  Голова ВР назвав найважливішу та наймасштабнішу реформу
  Наступний матеріал
  Brexit: петиція щодо повторного референдуму набрала понад 3 млн підписів

  Олланд відреагував на заяви проросійських політиків про вихід Франції з ЄС

  Можливий вихід В.Британії з ЄС: з'їзд глав МЗС країн-засновниць ЄС та референдум у Шотландії

  "Class act: Схід-Захід": Репетиція вистави за п'єсами дітей зі сходу та заходу

  Гопко: Через результати референдуму в Британії Україні буде складно залишатися пріоритетом в ЄС