Міжнародні новини за 3 жовтня

  Тепер час нагади про те, чим запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу.

   

   ДТП У США

  Щонайменше восьмеро людей загинули, ще чотирнадцятеро зазнали поранень унаслідок масштабної дорожньої аварії в американському штаті Теннессі. Автобус, у якому їхали прихожани баптистської церкви - виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з вантажівкою та іншим автомобілем. Унаслідок аварії автобус перекинувся, а ваговоз загорівся.

  СУТИЧКИ У МЕКСИЦІ

  Сутичками з поліцією завершилося поминання жертв придушення студентського повстання у Мехіко 45 років тому. Унаслідок бійки мітингарів із правоохоронцями поранень зазнали, щонайменше, 40 людей. У 1968-ому влада жорстоко розігнала виступи молоді. Під час придушення їхнього протесту загинули сотні студентів.

  ПРОТЕСТ У БРАЗИЛІЇ

  На вулиці Бразиліа та Сан-Паулу вийшли сотні представників корінного населення країни. Вони вбачають загрозу з боку компаній з видобутку корисних копалин. Керівники низки підприємств - лобіюють у парламенті право почати будівництво шахт і свердловин на територіях, які за конституцією належать індіанцям.

  ПІВНІЧНЕ СЯЙВО У США

  За рідкісним природним явищем - спостерігали цієї ночі мешканці американської Міннесоти. Небо уночі освітило - північне сяйво. Унікальне видовище зафіксували над містечком Сент Клауд, розташованим удалині від вогнів великих міст.

  ДІАМАНТ У КИТАЇ

  За 60 мільйонів доларів планують продати діамант під назвою "Рожева зірка" на аукціоні в Гонконгу. Важить він майже 12 грамів. Видобули коштовний камінь в Африці у 1999-ому. Торги відбудуться 13 листопада.

  Попередній матеріал
  Лагард: Якщо бюджетна криза у США протриває ще кілька днів, світова економіка - теж зазнає шкоди
  Наступний матеріал
  Поповнення у белградському зоопарку
  Теги:
  Loading...