Міжнародні антитерористичні навчання до ЄВРО-2012 провели у Польщі

  Міжнародні антитерористичні навчання - до ЄВРО-2012 - провели у Польщі. Місцеві спецпризначенці тренувалися разом із німецькою поліцією. Інсценували - звільнення пасажирського автобусу.

  За сценарієм навчань, у цьому автобусі - німецькі футболісти. Звільняють їх антитериристичні підрозділи обох держав.

  Пржемислав Кімон, поліцейський: "Автобус захопили в Німеччині і скерували до Польщі. Тут він потрапив в аварію, застряг на цій площі. Зараз поліція проводить переговори з викрадачами. Потім, за сценарієм, ми увійдемо до автобусу".

  Уявні терористи не йдуть на контакт. Як і велить сценаій, поліцейські оточують автобус. Розбивають вікна та крізь них вдираються до салону. Умовні терористи - в кайданках на землі, пасажири - неушкоджені.

  Вальдемар Станішевський, поліцейський: "Ситуація - досить таки імовірна. В західних країнах божевльні вдираться до шкіл та убивають людей. Захопити автобус для них - не   проблема".

  З польської сторони - навчання організував Центр із боротьби з тероризмом. Раніше він уже виробив сценарії на випадок захоплення залізниці чи фанатських заворушень. Штаб-квартира Центру розташована у Варшаві, поміж будівель МВС. Її працівники моніторчть радикальні ісламістські сайти та телебачення. З міркувнаь безпеки - там майже не ведуть паперової документації. Всі дані зберігають на над-надійних комп"ютерах.
   
  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Франція потерпає від маштабної посухи
  Наступний матеріал
  У Луганську записали першу в Україні аудіокнигу, озвучену дітьми
  Теги: