Міжконфесійні сутички у Єгипті - є жертви

    Одна людина загинула, ще 80 зазнали поранень під час бійки між коптами-християнами та мусульманами в Єгипті. Сутичка сталася під час похорону коптів, загиблих від заворушень у п`ятницю.
    На похорон зібралися кілька сотень людей. Після відправи в соборі святого Марка, натовп вийшов на вулицю, скандуючи "Кров`ю та тілом принесемо себе в жертву на хресті". Молодь почала трощити автівки. Дві з них - підпалили. Після цього між місцевими мусульманами та коптами почалися сутички. \\ Копти - це близько 10 відсотків населення Єгипту. Президент країни Мохамед Мурсі обіцяв захистити їхні права, однак останнім часом сталися кілька нападів радикальних ісламістів на християнські церкви. Мурсі засудив п`ятничний напад, однак копти вимагають його відставки.

    Ахмед Махмуд, мусульманин: "Під час похорону християни вигукували гасла, які розлютили місцевих мусульман. Почалися взаємні образи, потім спалахнула сутичка, хтось став кидати каміння. А тоді кристияни запалили вогонь і стали стріляти в нас гумовими кулями. Багато людей зазнали поранень. Тільки після цього приїхала поліція".
    Попередній матеріал
    ОФШОР-ЛІКС: ДЕ ХОВАЮТЬ ГРОШІ УКРАЇНСЬКІ МІЛЬЯРДЕРИ? [відео]
    Наступний матеріал
    КНДР готує нові випробування ядерної зброї
    Теги: