Мітинги за права жінок у Коста-Риці

  На протести вийшли жінки у Коста-Риці. Вони вимагають права одягатися і поводитися, як їм заманеться.

  Протестувальниці несли транспаранти на кшталт "моє тіло - мій вибір" і "мені потрібні не компліменти, а повага". Ця акція - відповідь жінок на заяви місцевого єпископа. Він неодноразово закликав їх одягатися скромно і не провокувати чоловіків. Марш жінок Коста-Рики - частина всесвітньої хвилі протестів. Перші жіночі демонстрації відбулися у Канаді, після того як начальник поліції порадив жінкам не вдягатися, як повії, якщо вони не хочуть бути згвалтованими. Спалахнув неябиякий скандал, після чого посадовець був змушений вибачитися. Утім, акції протесту досі не вщухають.  

  Монсерат Сагот, професор університету Коста-Рики: "Незалежно від того, як жінка одягається чи виглядає, насильство проти неї - неприпустиме. Ніщо не виправдовує релігійних діячів, які заявляють, що якби жінки не провокували чоловіків, насильства б не було".

  Сара Фішел, протестувальниця: "Я рада бачити, що на нашу акцію протесту прийшли і літні пані, і малі дівчата, і навіть деякі чоловіки. Приємно знати, що народ Коста-Рики готовий підтримати жінок".

  Попередній матеріал
  У Великій Британії вшанували пам`ять загиблих під час погромів
  Наступний матеріал
  Теракт в Алжирі - щонайменше 30 постраждалих
  Теги: