Місту Детройт призначили антикризового менеджера

  До екстрених заходів вдалася американська влада для порятунку Детройта від банкрутства. Мегаполісу призначили зовнішнього антикризового менеджера.

  Відповідний указ підписав губернатор штату Мічиган. Згідно з ним, від збанкрутіння Детройт рятуватиме юрист Кевін Орр. Раніше він уже вивів із кризи автомобільний концерн "Крайслер". Орру надали надзвичайні повноваження - скасовувати розпорядження місцевих чиновників і виборних органів влади та виставляти на продаж і приватизацію будь-яке майно, що перебуває у власності мегаполіса. Дефіцит бюджету Детройта на цей рік становить 300 мільйонів доларів. Зовнішній борг наближається до 15-ти мільярдів. Колишній центр автомобільної промисловості США опинився в глибокій економічній кризі.

  Каліб Бахс, представник прес-центру штату Мічиган: "Антикризовий менеджер фактично виконуватиме обов`язки мера та міської ради. Губернатор сподівається вивести Детройт з кризи без банкрутства. Але в довгостроковій перспективі можиливість його оголошення зберігається".

  Попередній матеріал
  У Лівані перекинувся автобус з біженцями - є загиблі
  Наступний матеріал
  Папа відслужив першу месу та виголосив проповідь [відео]
  Теги:
  Loading...