Місія спостерігачів ООН у Сирії під загрозою зриву

  Місія спостерігачів ООН у Сирії під загрозою зриву. Члени моніторингової комісії переконалися, що насильство у країні - не припинилося попри заяви влади про мирне врегулювання конфлікту.
  Спостерігачі стали свідками кулеметних обстрілів у передмісті Дамаска, коли там проводили антиурядову демонстрацію. На додачу, за даними правозахисників, проурядові війська не припинили обстріли Хомса. За минулу добу там загинули понад десятеро людей. Нові факти насильства у країні, в якій уже майже тиждень офіційно діє перемир`я, може зірвати роботу міжнародних спостерігачів, заявили в ООН. США та інші західні країни висловили обурення поведінкою сирійської влади і загрожують новими санкціями. Керівництво ж країни, своєю чергою - вкотре запевнило світову спільноту у готовності до співробітництва з місією ООН.

  Ахмед Хімічі, голова групи спостерігачів ООН  у Сирії: "Наше завдання - налагодити зв`язки не лише з сирійською владою, а й з опозицією. Для цього нам необхідні час, гарантії безпеки і довіра між усіма сторонами конфлікту. Успіх нашої місії - вкрай важливий для мирного врегулювання ситуації в країні".
  Попередній матеріал
  Власників третього виграшного білета лотереї "Мега мільйони" знайшли у США
  Наступний матеріал
  Музей сучасного мистецтва в італійському Неаполі почав палити свої експонати
  Теги: