Місяць минув від дня руйнівного землетрусу на Гаїті

  Місяць минув від дня руйнівного землетрусу на Гаїті. Поштовхи силою сім балів тривали сорок секунд. Вони забрали життя більш як двохсот тисяч людей, ще мільйон - залишили просто неба.

  На допомогу гаїтянам прийшли понад 900 команд рятувальників з усіх куточків світу. Країна отримала  майже мільярд доларів грошової допомоги. Частину цих коштів використали на будівництво наметового містечка для безхатченків. Але тут не вистачило місця усім постраждалим від землетрусу. Сотні тисяч людей живуть у хижах, зроблених зі шматків пластику, дерев`яних дощок та рифленого цинку. Вже найближчими тижнями на Гаїті почнеться сезон дощів. Щодня в Порт-о-Пренсі відбуваються протести гаїтян з вимогою надати їм хоч якесь житло, здатне витримати майбутні зливи.

  Люди: "Вже місяць після землетрусу ми живемо на вулиці. Невдовзі розпочнуться тропічні дощі, а у нас немає даху над головою".

  Люди: "Землетрус зруйнував наші домівки. Я не розумію, чому уряд не допомагає нам. Він отримує гуманітарну допомогу від інших країн, але до простих людей вона не доходить".

  Попередній матеріал
  Грандіозний карнавал розпочинається у Ріо-де-Жанейро
  Наступний матеріал
  Білу Клінтону зробили успішну операцію на серці
  Теги: