Фото vz.ua

Міноборони РФ знову заявило про початок відведення військ від кордону з Україною

  Міністерство оборони РФ заявило, що військові частини та підрозділи Збройних сил Росії, що перебували на навчаннях на віддалених полігонах Ростовської, Бєлгородської та Брянської областей, повертаються в пункти постійної дислокації.


  Як підкреслили у відомстві, всі військові частини повернуться з навчань в місця постійної дислокації до 1 червня 2014 року. Після прибуття в пункти постійної дислокації військові підготують техніку та озброєння до нового періоду навчання, який розпочнеться з 1 червня. Однак, де саме вони пройдуть - не уточнюється.

  Також зазначається, що "протягом доби підрозділи провели демонтаж польових таборів та навчально-матеріальної бази, завершили вантаження майна, підготовку техніки до скоєння маршів і здійснюють висунення на залізничні станції навантаження і аеродроми".

  Між тим, у пентагоні заявили, що станом на ранок середи, 21 травня, ніяких ознак початку відведення російських військ від кордонів помічено не було.

  Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін наказав міністру оборони Сергію Шойгу почати відведення військ ще 19 травня. Наступного дня в Міноборони РФ заявіили, що Шойгу наказав розпочати переміщення військ. Однак НАТО, ПентагонБ Міноборони та МЗС України заперечили будь-яке переміщення російських військових.
  Попередній матеріал
  Терористи намагалися зупинити автобус з 16-річними футболістами "Шахтаря"
  Наступний матеріал
  Прокуратура Севастополя починає відбирати у дачників держакти на землю