Міноборони Литви повідомляє про три інциденти з російськими літаками та суднами

  Міністерство оборони Литви повідомляє, що минулого тижня країни Балтії зафіксували три інциденти, пов'язані з діями військово-морського флоту і повітряних сил Росії.


  Останній інцидент був зафіксований в суботу, 15 листопада. НАТО довелося розбиратися з російськими літаками в Естонії.

  "15 листопада були розпізнані два російські винищувачі С-27, які без узгодженого плану летіли над нейтральними водами Балтійського моря в Естонії. Також був розпізнаний військово-транспортний літак ІЛ-76, що летів над нейтральними водами у напрямку до Калінінграда за узгодженим планом, підтримуючи зв'язок з оператором польотів. Російські військові літаки розпізнали і супроводили німецькі винищувачі, які чергують на авіабазі Амарі (Естонія)", - йдеться в повідомленні Міноборони, передає Delfi.

  Два інциденти були зафіксовані минулої середи. Один із них пов'язаний з російським військово-морським флотом.

  "Після того, як було отримано повідомлення про помічені в особливій економічній зоні Литви, на відстані 37 морських миль на південний схід від берегів Литви, два судна Балтійського флоту ВМФ Росії - малого ракетного корабля Passant і корвета нового класу "Стерегущий", в особливу економічну зону для спостереження за суднами був направлений корабель Литовського військово-морського флоту P12 Dzūkas. Перешкоди судноплавству не зафіксован", - повідомляє литовське Міноборони.

  Про третій інцидент, також зафіксований у середу, повідомлялося раніше. Транспортний російський літак "Ільюшин", який летів над нейтральними водами біля кордонів країн Балтії без узгодженого плану польотів, був супроводжений голландськими винищувачами.
  Попередній матеріал
  У Києві прощались із загиблим бійцем "Айдару"
  Наступний матеріал
  До Львова із зони АТО повернувся зведений загін міліції