Міністри закордонних справ України і Росії побачаться у Відні

  Керівники зовнішньополітичних відомств Росії та України Сергій Лавров і Андрій Дещиця сьогодні разом перебуватимуть у Відні на засіданні комітету Ради Європи.


  Центральною темою обговорення буде криза в Україні. За даними міністерства закордонних справ Австрії, Лавров і Дещиця з іншими колегами братимуть участь у "робочій вечері", повідомляє Радіо Свобода.

  Москва понад два місяці відмовляється визнати легітимність підтримуваного Заходом українського уряду. Водночас Росія виступає і проти проведення 25 травня в Україні президентських виборів, які зміцнять легітимність влади.

  Вперше і на цей момент востаннє Лавров і Дещиця мали офіційну зустріч у Женеві 17 квітня, коли очільники дипломатичних відомств США, ЄС, Росії та України схвалили угоду для деескалації кризи.

  У зустрічі у Відні візьмуть участь близько 30 міністрів закордонних справ із країн Ради Європи, яка складається з 47 держав. У Відні буде присутній британський міністр Вільям Гейґ, участь його колег із Німеччини та Франції не запланована.
  Попередній матеріал
  На Донеччині обстріляли будинок журналіста
  Наступний матеріал
  Аваков: Під час антитерористичної операції вбито більш як 30 бойовиків