Мешканці Неаполя влаштували масштабний протест проти ліквідації токсичних відходів

  Масштабний протест - влаштували мешканці італійського Неаполя. Тисячі людей вийшли на вулиці, щоби виступити проти нелегальної ліквідації в околицях міста - токсичних відходів. У цьому городяни звинувачують місцеву мафію - Каморру.

   

  Мітингарі переконані: саме члени злочинного угрупування контролюють вивіз сміття з півночі країни - до так званого Трикутника Смерті - району на півдні, між Неаполем і Казертою. Там функціонують численні нелегальні сміттєзвалища. Учасники акції несли світлини родичів, зокрема і дітей, що померли від онкозахворювань. Причиною великої кількості ракових хвороб у регіоні - вони вважають токсичний дим від спалювання відходів. У самому ж Неаполі - регулярно трапляються так звані сміттєві кризи. Відходи не прибирають тижнями, бо звалища переповнені.

  Россела Муроні, директор організації з захисту довкілля: «Понад двадцять років ми чекали, щоби влада звернула увагу на те, як нелегальна ліквідація токсичних відходів нищить здоров"я мешканців регіону. Втім - марно. Зрештою, терпець увірвався і у простих громадян. Ми хочемо, щоби влада не лише ліквідувала незаконні сміттєзвалища, а  й  покарала винних у їхній появі».

  Попередній матеріал
  Берлусконі відродив свою колишню політичну партію
  Наступний матеріал
  Масштабна авіакатастрофа в Росії - 52 загиблих
  Теги:
  Loading...