Мешканці Афін взяли в облогу одразу два міністерства

  Мешканці Афін взяли в облогу одразу два міністерства - фінансів і праці. Вони вимагають від влади не скорочувати державних службовців, а також не урізати їм зарплат і пенсій.

  Нагадаю, уряд країни пообіцяв звільнити третину держслужбовців. На пошуки роботи дав місяць, під час якого виплачуватиме 60-т відсотків зарплати. Скорочення чиновників у рамках економічних реформ - одна із умов надання Греції наступного кредиту - у 8 мільярдів євро. Поки що видачу траншу Брюссель відклав - в очікуванні обіцяних Афінами економічних перетворень. Попри це, в Єврогрупі відкидають можливість виходу Греції із зони євро або оголошення дефолту.

  Жан-Клод Юнкер, голова Єврогрупи: "Ми зробимо все, щоби запобігти дефолту або виходу Греції з єврозони. Всі чутки про невідворотність котрогось з цих варіантів - абсолютно безпідставні".

  Оллі Рен, єврокомісар з економіки та монетарної політики: "Влада країни запроваджує необхідні антикризові заходи й рухається у правильному напрямку. Проте для надання чергового траншу нам потрібно по-новому оглянути економічну ситуацію в Греції. Почекаємо звіту Єврокомісії у другій половині жовтня".

  Попередній матеріал
  "Портрети" з Сергієм Дорофеєвим - новий проект "5 каналу"
  Наступний матеріал
  Найгірші повені за останнє десятиріччя вирують у В’єтнамі
  Теги: