Фото kremlin.ru

Меркель закликала Путіна сприяти українським виборам

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала президента Росії Володимира Путіна прийняти результати президентських виборів в Україні, і з повагою поставитися до рішення українських виборців.


  За словами офіційного представника німецького уряду, в телефонній розмові, що відбулася в понеділок, 19 травня, федеральний канцлер підкреслила значення майбутніх виборів для стабілізації ситуації в країні і звернулася до президента РФ із закликом "зробити все, що в його силах, щоб підтримати їх проведення і визнати їх результати ", - повідомляє Deutsche Welle.

  Меркель також привітала початок внутрішнього діалогу в Україну і перші переговори за круглим столом, які, на її думку, дають можливість всім, хто не визнає насильства, взяти участь у дискусії про майбутнє єдиної України .

  Путін назвав конституційну реформу важливою умовою виходу з української кризи

  У телефонній розмові лідери обох країн висловили надію, що Київ і східні регіони України продовжать діалог з метою врегулювання політичної кризи в країні. Путін і Меркель обговорили можливі шляхи вирішення українського конфлікту і роль Організації з безпеки і співробітництва в Європі ( ОБСЄ) в стабілізації обстановки в країні.
  Попередній матеріал
  Шойгу наказав відвести російські війська від кордону з Україною
  Наступний матеріал
  В результаті негоди знеструмлено 440 населених пунктів