Фото gazetavv.com

Меркель заявила про ризик політики Кремля для Європи

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що нинішня політика Кремля щодо України несе певні ризики для країн Європи.


  Виступаючи в Інституті міжнародної політики Лоуї в Сіднеї в понеділок канцлер зазначила, що авіакатастрофа Boeing 777 під Донецьком показала, що українська криза виходить за рамки регіонального явища. "На цьому прикладі ми бачимо, що він стосується нас усіх", - цитує Меркель DW.

  Глава Німеччини підкреслила, що політика Москви має особливі ризики для Молдови, Грузії, Сербії та інших балканських країн.

  Вона також заявила, що Росія як і раніше сприймає Україну як свою сферу впливу і грубо порушує міжнародне право, а президент РФ Володимир Путін відмовляється від рішення українського конфлікту, при якому шанувалася б точка зору всіх сторін і використовувалися б демократичні і правові засоби.

  Путін робить ставку на закон сили, нехтуючи силою закону, переконана Меркель. За її словами, ця політика почалася з анексії Криму і тепер триває у впливі Москви на події на Сході України.

  "Після двох світових воєн і холодної війни це ставить під питання європейський світопорядок", - заявила канцлер, підкресливши, що не хоче відродження гедеерівських часів, коли нічого не відбувалося без схвалення Москви.
  Попередній матеріал
  До Львова із зони АТО повернувся зведений загін міліції
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" вимагає від чотирьох енергокомпаній повернення 812 млн грн