Меркель спробувала переконати Путіна у важливості неурядових організацій

  Посилити роль неурядових організацій в російському громадянському суспільстві закликала президента Володимира Путіна канцлер Німеччини Ангела Меркель. Відповідну заяву вона зробила під час спільного відкриття Міжнародного промислового ярмарку в Ганновері.

  Неурядові організації Меркель назвала двигуном інновацій, зазначивши при цьому, що Росія продовжує жити за рахунок запасів природних ресурсів і не модернізує промисловість. Путін же питання неурядових організацій не прокоментував. Президент лише наголосив на важливості взаємовигідної співпраці між російськими та німецькими підприємствами. Нагадаємо, в кінці березня правоохоронці провели масові перевірки неурядових організацій у Росії. Серед них були й німецькі фонди Фрідріха Еберта та Конрада Аденауера.

  Ангела Меркель, канцлер Німеччини: "Росія потребує диверсифікації можливостей розвитку. Йдеться про запровадження інновацій, розвиток наукових досліджень та покращення якості освіти молодих енергійних людей. Закликаю російську владу дати шанс неурядовим організаціям відіграти провідну роль у цьому процесі".

  Володимир Путін, президент Росії: "Ми надамо потужний імпульс для співпраці між російськими та німецькими підприємствами. Вона буде вигідною й корисною обом сторонам".

  Попередній матеріал
  У Києві пройшов фестиваль на підтримку дітей із вадами зору
  Наступний матеріал
  У Мадриді протестувала молодь - вимагали роботи
  Теги:
  Loading...