Фото ilikenews.com

Меркель: санкції проти Росії були неминучими

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель привітала узгодження нових санкцій проти Росії і назвали цей крок неминучим.


  За її словами, подальші обмежувальні заходи залежатимуть від кроків Москви, однак можливі і додаткові кроки, якщо ситуація на Сході України не покращиться, передає агенція dpa.

  ЄС постійно підкреслював, що "суперечить нормам міжнародного права анексія Криму і триваюча дестабілізація обстановки на сході України неприйнятні", вказала глава уряду Німеччини.

  У свою чергу, президент Європейської Ради Герман ван Ромпей заявив, що ухвалений пакет нових санкцій є потужним сигналом до керівництва Російської Федерації.

  "Дестабілізація становища в Україні або у будь-якій іншій східноєвропейській сусідній державі принесе великі збитки економіці. Росія буде дедалі більше ізольована своїми власними діями", - ідеться в його заяві, оприлюдненій на сайті Європейської Ради.

  Як повідомлялося, напередодні були узгоджені санкції, які стосуватимуться енергетичного, фінансового секторів та продукції військового та подвійного призначення. 

  Слідом за ЄС про запровадження економічних санкцій проти Росії оголосили США. Обмежувальні заходи Вашингтон оголосить у четвер, 31 липня.
  Попередній матеріал
  Терористи збили ще один український літак - очевидці
  Наступний матеріал
  Терористи блокують коридори для евакуації цивільного населення
  Loading...