Фото obozrevatel.com

Меркель: Путін мало робить для зниження напруженості в Україні

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель звинуватила президента Росії Володимира Путіна у тому, що він недостатньо робить для того, щоб знизити напругу в Україні.


  Він, на жаль, приймає рішення, які ведуть до того, що Росія порушує норми міжнародного права. І сьогодні він занадто мало робить для того, щоб реально сприяти розрядці небезпечної ситуації в Україні", - заявила Меркель в інтерв'ю газеті Rheinische Post, передає DW.

  Голова Німеччини вважає, що в політично складних ситуаціях "важливо зберігати готовність і здатність до переговорів".

  Що стосується введення нових санкцій, то, за словами Меркель , європейські країни "в крайньому випадку готові піти на такий крок, навіть якщо насправді нам би цього не хотілося". Проте, головною метою залишається стабілізація ситуації в Україні шляхом дипломатичних зусиль.

  Одним із найважливіших завдань, на думку канцлера, є забезпечення проведення демократичних і вільних виборів Президента в Україні 25 травня.

  Останні події в Україні канцлер Німеччини обговорила в телефонній розмові з англійським прем'єр-міністром Девідом Кемероном. Як зазначено в повідомленні, опублікованому на порталі уряду Великобританії, обидва політики "привітали зусилля президента Буркхальтера як глави ОБСЄ з пошуку шляхів зниження напруженості на Україні та забезпечення повної участі всіх регіонів країни в президентських виборах. Вони відзначили також заяви президента Путіна і зійшлися на тому, що про заяви російського лідера слід судити по деескалації у східній Україні".
  Попередній матеріал
  У Львові суд заборонив акцію "Знищ колорадського жука"
  Наступний матеріал
  На Одещині стріляли в депутата - він у реанімації