Меркель перетворили на ляльку Барбі

  Найвпливовішу жінку світу - перетворили на ляльку Барбі. Спеціальні майстри виготовили іграшкову копію - канцлера Німеччини Ангели Меркель. Жарт оцінили як покупці, так і модні експерти. Кажуть, саме такою хотіли би бачити жінку-політика.

  Зачіска ляльки - така ж коротка і строга як у справжнього канцлера, проте має яскравіший колір. Костюм - чорний, такий, як любить пані Меркель. Однак у гардеробі іграшкового політика є і більш яскраві речі - традиційного для Барбі ядуче-рожевого кольору. Звісно, ніхто не чекає, що Меркель вдягнеться у рожеве. Однак сережки чи шалик такого кольору - їй би не завадили, кажуть фахівці з моди.

  Гілларі Александер, редактор відділу моди у виданні "Дейлі Телеграф": "Я би сказала, що Барбі - це прикрашена версія Ангели Меркель. Років на 30 молодша і дещо хіповіша. гадаю, вона могла б узяти від ляльки дещо корисне. приміром, цей скажений рожевий колір. Він виглядає просто чудово, якщо його використовувати у дрібних деталях. Рожеві сережки чи перли наче осяюють обличчя".

  Попередній матеріал
  Караван верблюдів потерпає на кордоні з Україною
  Наступний матеріал
  МВФ направить до України нову місію
  Теги:
  Loading...