Фото euroua.com

Меркель обговорила з Путіним українське питання

  Канцлер Німеччина Ангела Меркель вкотре поспілкувалася по телефону з президентом РФ Володимиром Путіним і обговорила ситуацію в Україні.

  Як зазначила заступник офіційного представника федерального уряду Крістіане Вірц, у рамках бесіди лідери двох країн "докладно обговорили" актуальну ситуацію на Україні, яку вони "оцінюють по-різному".

  Між тим, у Кремлі заявили, що Путін і Меркель відмітили важливість чотиристоронніх переговорів, які намічені на 17 квітня. "Виражена надія, що на зустрічі в Женеві вдасться подати ясний сигнал, який сприяєтиме переведенню ситуації в мирне русло", - відзначили в прес-службі президента Росії.

  У понеділок, 14 квітня, телефонну розмову з Путіним стосовно ситуації на Сході України провів президент США Барак Обама. Він висловив глибоке занепокоєння підтримкою з боку російської влади дій озброєних проросійських сепаратистів, які загрожують підірвати й дестабілізувати владу України, повідомив Білий дім.

  Обама закликав Путіна використати його вплив на ці збройні проросійські угруповання і переконати їх звільнити захоплені ними будівлі.

  Попередній матеріал
  Канада бойкотує саміт Арктичної ради у Москві
  Наступний матеріал
  Одеса готується до оборони від російського десанту
  Теги:
  Loading...