Фото cicero.de

Меркель назвала участь Росії в українському конфлікті "дуже-дуже очевидною"

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель впевнена, що участь Росії в українському конфлікті є беззаперечною і її не можна залишати без наслідків.


  Про це Меркель заявила в інтерв’ю німецькій радіостанціїrbb-Inforadio, зазначивши, що роль Росії у тому, що відбувається на Донбасі, є "дуже-дуже очевидною".

  "Ми хочемо побачити дії. Самого плану недостатньо. Якщо він виконуватиметься, ми можемо говорити про зняття санкцій, але насамперед ми хочемо наголосити, що те, що відбулося, і сподіваюся, скоро закінчиться, справжній удар по територіальній цілісності України, співпраця між так званими сепаратистами і Росією, ми думаємо, що це неправильно, – сказала Меркель, - Двері для переговорів залишаються відчиненими, ми зараз ведемо переговори з питань торгівлі, щоб угода про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом могла бути прийнятною для Росії. Йдуть переговори у Брюсселі, ми проводимо телефонні переговори, але зараз мають бути виконані 12 пунктів (протоколу, підписаного контактною групою у Мінську 5 вересня – ред.)".

  На думку канцлера ФРН, єдиною можливістю впливу на РФ є санкції, а військовим шляхом конфлікт в Україні вирішити не можна.
  Попередній матеріал
  На Чернігівщині учасники АТО отримали у власність земельні ділянки площею 30,53 га
  Наступний матеріал
  Канада розробила нові санкції проти Росії
  Теги:
  Loading...