Меркель: ідея мультикультуралізму провалилася [відео]

  Німцям некомфортно жити поряд з численними імігрантами, які не хочуть вивчати німецьку і взагалі не інтегруються у суспільство.
  Таким у країні не раді - заявила канцлер на зустрічі з молоддю у Потсдамі. Ангела Меркель підкреслила - ідея мультикультуралізму, себто щасливого проживання пліч-о-пліч німців з іноземцями, провалилася. Коли у шістдесятих роках Німеччина звала до себе усіх охочих працювати, ніхто і думав, що приїжджі залишаться тут назавжди - заявила канцлер.

  Ангела Меркель, канцлер: "У Шістдесятих роках ми закликали іноземців приїжджати до нас на роботу. І думали, що вони попрацюють і поїдуть. Тепер ці люди мешкають поряд із нами. Але щасливо співіснувати німцям з ними не вдається. Ідея мультикультуралізму провалилася. Тим, хто не хоче інтегруватися у наше суспільство, не місце у Німеччині".

  Свен Стріпп, мешканець Кройцберга: "Я не думаю, що політику такого рівня доречно так різко висловлюватися щодо іммігрантів. Все ж таки наша країна дає іноземцям шанс на краще життя".

  Хакім, іммігрант з Марокко: "Я не здивований такими заявами. Меркель не єдина з табору Християнських Демократів, хто так різко висловлюється на нашу адресу. Навіть не хочу це коментувати".

  Попередній матеріал
  На Київщині закрили фестиваль історичної реконструкції
  Наступний матеріал
  Україна подасть заявку на проведення зимової Олімпіади-2022
  Теги: