Мера столиці Нікарагуа знайшли мертвим вдома

  Триразового чемпіона світу з боксу та мера столиці Нікарагуа знайшли мертвим вдома. Найімовірніша причина смерті - самогубство.

  Біля будинку Алексіса Аргуело зібралися чимало людей. Вони приносять квіти, щоб вшанувати відомого співвітчизника. У країні оголосили триденну жалобу. Боксерська кар`єра Алексіса Аргуело тривала цілих 27 років. За цей час він провів 82 бої. Лише 8 з них закінчилися поразкою. У 1992 році його включили до міжнародої зали слави Боксу. Його політична кар`єра була також вдалою. Аргуело 4 рази переобирали на посаду мера столиці. Втім останні вибори, які відбулися торік у листопаді, уряд оголосив сфальсифікованими. Знайомі померлого кажуть - Аргуело останнім часом страждав на депресію.

  Рут Рохас, знайома померлого: "Він хотів померти і просив Бога про це. Я кілька разів чула від нього таке. Випадково я зустрілася з ним напередодні. Він сказав, що не хоче  бачити нікого зі своїх співробітників. І він знову повторив, що не проти померти. Було видно, що у нього депресія".

  Аугусто Лейтон, мешканець Манагуа: "У нашому місті сьогодні панує смуток. Ми втратили триразового чемпіона світу з боксу та чотириразового переможця на виборах міського мера".

  Попередній матеріал
  Невідомо коли з`явиться гаряча вода в мешканців 4-х районів Києва
  Наступний матеріал
  Раптова відставка хорватського прем`єр-міністра
  Теги:
  Loading...