5.ua

Медведєв: Ситуація із заборгованістю України за серпневі поставки газу - критична [відео]

   Микола Азаров, прем’єр-міністр України:«Этот вопрос надо адресовать «Нефтегазу», потому что «Нефтегаз» осуществляет расчеты с «Газпромом», не правительство, Правительство держит этот вопрос на контроле, но это вопрос прежде всего двух хозяйствующих субъектов и они должны разбираться». 

  Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр Росії:«Мы обязаны обеспечить условия для 100 % сбора платежей за газ. Я думаю, все должны осознать, что вот такого всепрощения за долги или газового коммунизма в будущем не будет. Простроченные платежи потребителей по данным Газпрома составляют более 100 миллиардов рублей».

  Москва обурилась, бо Київ і досі не заплатив 882 мільйони доларів за серпневі поставки палива. Переказати гроші мали максимум до першого жовтня, але їх і досі немає. Крім того, голова правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що закачка газу у підземні сховища України цьогоріч буде на історичному мінімумі. Що на більш ніж 3 мільярди кубометрів менше за минулий рік. «Нафтогаз» усі закиди «Газпрому» обіцяє коментувати після першої години дня.   

   

  Попередній матеріал
  Китайська поліція назвала імена підозрюваних в інциденті на площі Тяньаньмень
  Наступний матеріал
  Свідчення першого свідка у справі проти міліціонерів, які проґавили Мельника, підтверджують їхню бездіяльність