Медпрацівники Греції оголосили добовий страйк

  Медпрацівники Греції оголосили добовий страйк. Замість роботи - вийшли на демонстрацію під Міністерство охорони здоров’я.

  Від керівника відомства вимагають скасувати реформу, яка передбачає скорочення робочих місць та фінансування галузі. Медики погрожують новими протестами. Реформа галузі охорони здоров’я - одна з багатьох вимог, яку висувають кредитори Греції в обмін на мільярдний пакет фінансової допомоги. Другий пакет у сто тридцять мільярдів євро - погодили у вівторок. Перш ніж виділити транш позики, ЄС та МВФ перевірятимуть, чи дотримується Греція узятих на себе зобов’язань.

  Вера Каба, учителька дітей з особливими потребами: "Якщо наше фінансування уріжуть, а саме це планує міністерство, наша організація допомоги неповносправним узагалі не зможе функціонувати. Її просто закриють. Ми опинимося на вулиці, а наші пацієнти - сидітимуть в чотирьох стінах удома. Така ситуація не повинна виникати у європейській країні".

  Костас Лазаріс, водій машини швидкої допомоги: "Фінансово ми знищені. У мене двоє дітлахів - один у коледжі, інший - в початковій школі. І їхнє майбутнє - дуже непевне. Адже невдовзі, вочевидь, я не зможу забезпечити їх найелементарнішими речами, потрібними для навчання. Уже не кажу про позашкільні заняття. Це все мене страшенно засмучує і дуже сердить".

  Попередній матеріал
  Подолання морського піратства одна з головних тем міжнародної конференції у Сомалі
  Наступний матеріал
  Дніпропетровськ: школярам дозволили бігати у музеї [відео]
  Теги: