5.ua

Матері російських десантників вимагають покарання для командирів їх синів

  Матері російських десантників будуть вимагати покарання для тих, за чиїм наказом російські військові опинились на території України.


  Таку вимогу висунули голова Саратовського обласного комітету солдатських матерів (Росія)  Лідія Свірідова та батьки десантника Іллі Максимова, який проходив службу у псковській дивізії ВДВ Росії.

  Відповідну вимогу була висунуто під час прес-конференції 26 серпня в прес-центрі FreeNews-Volgaу Саратові (Росія).

  "Якщо ми офіційно звернемось з вимогою про надання відповіді хто винен у тому, що відбулось на кордоні з Україною та хто завів бійців у сусідню державу, то ми зможемо надати офіційного статусу тим, хто знаходиться зараз в Україні (в полоні - Ред.), - зазначила Любов Максимова (мама десантника).
  Також мати зниклого десантника Любов Максимова попросила вибачення у України і її громадян за участь свого сина в бойових діях.
  "Якщо Ілля і винен перед Україною та її громадянами, я прошу його пробачити. Він - людина військова, живе за статутом, якщо він у вас, я готова приїхати і його забрати. Пробачте його, вибачте мене..", - сказала вона.
  Підводячи підсумок прес-унференції Лідія Свиридова закликала батьків російських військовослужбовців переконатися в тому, що вони живі.
  "Іграшки закінчилися. Сьогодні знайдіть свого сина в армії. Переконайтеся, що він служить там, куди він відправився. Сьогодні ви повинні подалі закинути свої каструлі і домашні справи і присвятити пошукам свого сина", - закликала Свірідова росіян, діти яких проходять службу в армії.

  Нагадаємо, 25 серпня кілька одиниць російської військової бронетехніки та підрозділ російської армії порушили державний кордон та рухались у напрямку Маріуполя (Донецька область); їх було частково знищено та  частково затримано біля м. Новоазовськ (Донецька область).
  Попередній матеріал
  На Буковині попрощались із загиблим на Луганщині бійцем
  Наступний матеріал
  Рятувальники знайшли понад 100 тіл жертв корабельної катастрофи біля Лівії
  Loading...