Масштабними демонстраціями відзначили День Праці у США

  Масштабними демонстраціями відзначили День Праці у США. На вулиці великих міст країни - вийшли тисячі людей. Виступи переважно були мирними. Втім, не минулося без інцидентів.
  У Лос Анджелесі - першотравневі демонстрації пройшли під гаслами за права імігрантів. Мітингарі наполягали: праця приїжджих має оплачуватися краще, незаконних імігрантів необхідно легалізувати, а іміграційне законодавство - реформувати. Демонстранти заблокували рух у центрі міста і спричинили багатокілометрові затори. Між тим у Нью-Йорку на вулиці вийшли активісти руху "Захопи Уолл-Стріт". Вони виступали проти засилля фінансових корпорацій і вимагали соціальної рівності. Спалахнули сутички з поліцією, втім, не масштабні. Кілька протестувальників - потрапили за ґрати.

  Анхель Гарсія, учасник демонстрації: "Лос Анджелес та й уся Америка - побудовані на праці іммігрантів - від німецьких до латиноамериканських. Але нас дискримінують, вважають людьми другого ґатунку. Це неправильно, адже ми живемо у 21 сторіччі, пора залишити так ставлення позаду".

  Тай Хейлі, учасник демонстрації, Нью-Йорк: "Сьогодні робітники вийшли на вулиці, адже фактично ми досі почуваємося рабами. Голови великих компаній, банків та корпорацій отримують надприбутки, а нашу тяжку працю не оплачують гідно. Ми повинні боротися, щоби це змінити".
  Попередній матеріал
  Екс-президент Польщі проти бойкоту Євро-2012
  Наступний матеріал
  Масштабними демонстраціями відзначили Першотравень у країнах Латинської Америки
  Теги: