Масштабний протест влаштували іспанські держслужбовці

  Масштабний протест влаштували іспанські держслужбовці. Близько двох тисяч людей зібралися перед будівлею парламенту, щоби висловити обурення новими заходами економії.

  Протестувальників обурили чергові скорочення зарплат, соцвиплат для бюджетників та підвищення податків. Про усі ці заходи прем`єр Маріано Рахой оголосив позавчора. Влада пояснює: економія на державному рівні - запорука отримання кредитів від ЄС та МВФ. Втім демонстрантів ці аргументи не переконали. Вони вимагали відставки глави уряду і звинувачували політиків у корупції. Якщо влада не дослухається їхніх вимог держслужбовці погрожують з вересня почати безстроковий страйк.

  Мігель Анхель Сан Хосе, протестувальник: "Складається враження, що влада бореться не з фінансовою кризою, а з нами, простими людьми. Допомогу надають лише багатіям та великим корпораціям. А на нас не зважають".

  Оскар Паскваль, протестувальник: "Усе, чого ми хочемо - це щоби можновладці виявили хоч трохи сорому та совісті. Якщо вони не можуть виконувати свою роботу, як належить - нехай ідуть у відставку. Я маю на увазі не лише прем`єра Рахоя, а й увесь Сенат. Ці люди зробили все можливе, щоби погіршити життя іспанців".

  Попередній матеріал
  До 15-ти зросла кількість жертв машстабної суботньої аварії під Черніговом
  Наступний матеріал
  Зсув ґрунту у Канаді: 4 людини зникли безвісти
  Теги: