Масштабну акцію протесту влаштувати у Бельгії працівники "Арселор Міттал"

  Масштабну акцію протесту влаштувати у Бельгії працівники найбільшого у світі сталеливарного заводу Арселор Міттал. Участь у ній - взяли сотні людей.

  Вони на кілька годин заблокували дорогу біля прикордонного переходу до Данії. Виступали - проти скорочення робочих місць, запланованого адміністрацією підприємства у Льєжі. За даними протестувальників, без роботи ризикують залишитися майже півтори тисячі людей. Керівництво сталеварного гіганта наполягає: скорочення потрібні через складну економічну ситуацію, зокрема -  зниження попиту на продукцію заводу. Втім, протестувальників такі пояснення не задовільняють.

  Марк Дейтер, протестувальник: "Цією акцією ми хочемо привернути до наших проблем увагу усієї Європи. Гадаємо, що заблокувавши прикордонний перехід - дамо сусіднім країнам зрозуміти, що час втрутитися і допомогти нашому підприємству".

  Флоріан Гуссенс, водій: "Ми, звісно, розуміємо проблеми протестувальників, але це ж не привід блокувати автошляхи. Від дій мітингарів потерпають люди, які не мають до їхньої ситуації жодного стосунку. Ми мусимо працювати, перевозити вантажі, а через цю акцію втрааємо час, а отже і гроші".

  Попередній матеріал
  Нового папу Римського обиратимуть 12 березня
  Наступний матеріал
  Дострокових парламентських та президентських виборів вимагає ВО "Свобода"
  Теги:
  Loading...