Масштабні протести у Індії

  Масштабні протести у Індії. По усій країні відбулися масштабні демонстрації. Люди обурені різким підвищенням цін, зокрема - на пальне.

  Протести організувала опозиція. Активісти наголошують: цьогорічне зростання цін - стало рекордним у індійській історії. На додачу, влада запровадила новий податок на нафтопродукти. Опозиціонери закликали людей вийти на вулиці і висловити недовіру чинному урядові. Протестувальники заблокували низку автострад та заліничних шляхів. Це викликало перебої у роботі громадського транспорту. У багатьох містах не працюють також магазини, навчальні заклади і громадські установи.

  Раджиндер Содхі, президент профспілки авторикш: "Ціна на природній газ зараз майже удвічі вища, аніж два роки тому. Так само і з бензином. Тому авторикші та таксисти нашої країни вийшли на вулиці з протестами. Ми хочемо, щоби уряд повернув старі ціни на пальне, а якщо це неможливо то нехай підвищать  людям зарплати".

  Нараян Гатке, протестувальник: "Інфляція завдає чимало турбот усім верствам населення і бідним, і заможним. Дорожчає - геть усе. Зараз багато говорять про зростання цін на бензин. Але ціни зросли - не лише на пальне. Надзвичайно дорогими стали овочі та інші продукти, навіть проїзд у громадському транспорті зараз - боляче б`є по кишені". 

  Попередній матеріал
  Ультиматум владі Сирії висунули тамтешні повстанці
  Наступний матеріал
  Стрілянина у американському Сіетлі: 6 людей зигинули
  Теги: