Масштабні лісові пожежі у США

  Масштабні лісові пожежі у США. Від них потерпає штат Колорадо. Одна людина зникла безвісти. Двом тисячам місцевих мешканців влада порекомендувала евакуюватися.

  За даними рятувальників, вогонь спалахнув після того, як наприкінці минулого тижня у дерево вдарила блискавка. Через спеку та вітер - полум`я швидко поширилося. І натепер охопило площу у понад 150 квадратних кілометрів. Ущент згоріли понад сто будівель. Загасити займання намагаються кількасот пожежників за допомогою спецтехніки та авіації. Місцева влада вже назвала цю лісову пожежу найгіршою за останні 25 років.

  Пожежник: "Вогнеборці роблять усе можливе, адже їм треба подолати  надзвичайно сильну пожежу. Ми живемо тут вже понад тридцять років, і я з упевненістю можу сказати, що  робити це їм дуже тяжко".

  Постраждала: "Я дуже рада, що нам нарешті почали надавати допомогу. гадаю, влада зреагувала недостатньо швидко. Якби гелікоптери прислали одразу після того, як зайнялися ліси, пожежа б не вийшла з-під контролю і не охопила таку велику територію".

  Попередній матеріал
  Чавес втретє йде у президенти
  Наступний матеріал
  Масштабні снігопади на півдні Аргентини
  Теги: