Масштабна залізнична аварія у Польщі - 16 загиблих [відео]

  Масштабна залізнична аварія у Польщі. У Сілезькому воєводстві на півдні країни зіткнулися два пасажирські потяги. Щонайменше шістнадцятеро людей загинули, 58 - у тяжкому стані перебувають у лікарні. Серед шпиталізованих - троє українців. Їхній стан задовільний.

  Трьом стам п`ятдесятьом пожежникам довелося бігти до поїздів крізь поле. Єдиною дорогою. що могла би доставити вогнеборців на місце аварії, донедавна була залізнична колія. Напередодні близько 9 вечора за Варшавою  сталася наймасштабніша аварія у Польщі за останні роки. Поблизу залізничної станції ЩекочИни у Сілезькому воєводстві зіткнулися два пасажирські потяги. Поїзд, що їхав з польської столиці до Кракова, з`їхав зі своєї колії та налетів на потяг "Пшемисль-Варшава".  Трагедія забрала шістнадцять людських життів. Уже упізнали тіла шістьох жертв. Серед загиблих - одна американка.

  Дональд Туск, прем`єр-міністр Польщі: "Факти набагато драматичніші, аніж те, що ми бачимо. Це, безсумнівно, найгірша залізнична катастрофа в нашій історії за багато років".

  Ярослав Войтасік, пожежник: "Проводити рятувальні роботи надзвичайно складно. Вагони дуже сильно пошкоджені. Всередині є постраждалі, ми маємо з ними зв`язок. Намагаємося дістати людей".

  Ще п`ятдесят вісім людей зазнали поранень - їх шпиталізували. Серед постраждалих - п`ятеро українців. Їх у задовільному стані доправили до лікарні, двох українських громадян після медичного обстеження - вже виписали. У зв`язку з трагедією - президент України висловив співчуття польському народу. У телефонній розмові з Броніславом Коморовським Янукович побажав швидкого одужання постраждалим. Польський президент відвідав травмованих людей у лікарні сусіднього містечка Сосновєц.

  Рятувальна операція на місці трагедії триває. Кількість жертв може зрости, адже у понівечених вагонах залишаються пасажири. Причини аварії з`ясовують. Не виключають і людський фактор. Відомо, що у районі катастрофи - проводили ремонтні роботи.

  Мирослава Пеца, Марина Кафтан, 5 канал

  Попередній матеріал
  Чи була "таємна вечеря" у Тимошенко? [відео]
  Наступний матеріал
  Китай збільшує видатки на оборону
  Теги: