Масовими протестами планують відзначити єгиптяни річницю повалення режиму Мубарака

  Масовими протестами планують відзначити єгиптяни - другу річницю з дня початку революції, що призвела до повалення режиму Хосні Мубарака.

  Опозиція закликала усіх, невдоволених чинною владою, знову зібратися на каїрській площі Тахрір. Вимоги - ті ж, що і два роки тому - Хліб, свобода, соціальна справедливість. Цієї ночі у центрі Каїра вже відбулися перші сутички між поліцією та демонстрантами. Противники чинного президента - закидали поліцейських камінням, ті відповіли сльозогінним газом. Режим надзвичайної ситуації - запровадили у столиці ще напередодні. Будівлі парламенту, уряду, МВС та штаб-квартиру Братів-мусульман - взяли під охорону.

  Махмуд Афіффі, речник опозиційного руху: "Якщо сили безпеки спробують розігнати наш протест чи застосувати насильство - демонстранти лише зайвий раз переконаються, що необхідно змінити чинний режим. Влада, яка придушує опозицію - не може бути легітимною і не здатна здобути підтримку людей. Тож ми закликаємо можновладців не вдаватися до силових методів під час наших виступів. Демонстрація опозиції буде масовою, але мирною".

  Попередній матеріал
  У Греції Правоохоронці застосували силу, щоби розігнати страйкарів метрополітену
  Наступний матеріал
  У пожежі в нетрях індійського Мумбая загинуло 6 людей
  Теги:
  Loading...