Мітинг у Тбілісі
Мітинг у Тбілісі 5 канал

Масовий протест у Тбілісі: активісти зібралися на захист найбільшого незалежного телеканалу країни "Руставі-2"

  Керівництво телеканалу, що організувало акцію, запевняє, що жодних політичних підтекстів протест не має

  У Тбілісі відбувається Масовий протест. На захист найбільшого незалежного телеканалу Грузії "Руставі2" мітингувальники зібралися під будівлею парламенту. Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

  Керівництво телеканалу, що організувало акцію запевняє, що жодних політичних підтекстів протест не має. І єдина мета – це захист свободи слова в Грузії. Попри це до мітингу долучилися десятки політиків і лідерів опозиційних партій. На думку учасників, чинна влада хоче змінити на користь власним інтересам  керівництво каналу і відповідно – редакційну політику.

  Ніка Ґварамія, генеральний директор "Руставі-2", говорить: "Свобода слова у Грузії зараз під загрозою і особливо це стосується "Руставі-2 . Це – шлях до тоталітаризму. І Грузія поступово рухається в цьому напрямку. Думаю, що "Руставі-2" має виграти в цій війні, якщо ми хочемо демократії в Грузії".

  Нагадаємо, суперечки довкола "Руставі-2" розпочались 2015 року. Тоді один із колишніх власників, Кібар Халваші, подав позов до суду із вимогою повернути йому телеканал. Халваші стверджував, що попередня влада змусила його продати "Руставі-2" за значно меншу суму, аніж його реальна ціна. Після тривалого процесу крапку у справі вже невдовзі має поставити Верховний суд Грузії.

  Попередній матеріал
  "Я не дармоїд! Лукашенко, йди!": у Білорусі відбулися нові акції протесту
  Наступний матеріал
  У штабі АТО підтвердили загибель бійця ЗСУ, який вважався зниклим безвісти

  Європарламент проголосував за надання Грузії безвізу

  Комітет Європарламенту підтвердив угоду щодо безвізу з Грузією

  Невідомий вистрелив в зятя президента Грузії прямо в центрі Тбілісі – ЗМІ