Масові страйки проти пенсійної реформи у Франції

  Франції загрожує дефіцит пального. Через страйки проти пенсійної реформи з перебоями працюють більше десятка нафтопереробних заводів країни.

  Подекуди заблокований доступ до сховищ із пальним. А нафтовий порт не працює вже більше двох тижнів. Переполохані французи почали запасатися бензином. На заправках рапортують про нестачу пального. Тим часом на вулицях Парижа естафету протестів перехопили вчителі та студенти, які як і решта держслужбовців виступають, проти пенсійної реформи. Законопроект наразі на розгляді у парламенті. Якщо його ухвалять - французи будуть виходити на пенсії на два роки пізніше. Натомість уряд стверджує про економію 70 мільярдів євро до 2018.

  Учитель історії та географії: "Ми будемо стояти до останнього через пенсійну реформу. Адже вона нас зачепить незабаром, коли вийдемо на пенсію. Втім, ми також підтримуємо і нафтові компанії і транспортників, яким теж увірвався терпець. Пенсійну реформу ніхто не підтримує. Проти неї - усі".

  Член студентської спілки: "Я тут, бо не хочу йти на пенсію, коли мені буде за шістдесят. Гарне майбутнє вони для нас намалювали - вчися, а потім усе життя працюй".

  Попередній матеріал
  У Римі протестують проти скорочення фінансування освіти
  Наступний матеріал
  Ганна Герман потрапила до лікарні
  Теги: