Масові протести в Іспанії переросли у сутички з поліцією

  Багатотисячним мітингом у Мадриді та масовими заворушеннями в Барселоні завершився добовий загальнонаціональний страйк в Іспанії.

  Щоби висловити незгоду з реформою трудового законодавства, в центрі іспанської столиці зібралися десятки тисяч людей. Вони несли траснпаранти з антивладними гаслами та вигукували заклики до відставки чинного уряду. Керівники найбільших профспілок повідомили, що страйк підтримали майже 80 відсотків працівників державних та приватних підприємств по всій країні. Влада Іспанії стверджує, що протести значних збитків не завдали.

  Амадео Наварро, протестувальник: "На додачу до скорочення соціальних виплат, уряд дозволив власникам компаній звільняти працівників за спрощеною процедурою. Це величезна помилка. Такі дії не мають жодного сенсу".

  В Барселоні ж антивладний мітинг завершився масовими заворушеннями. Протестувальники спалили кілька кав`ярень та розбили вітрини в багатьох крамницях. У відповідь, поліція відкрила вогонь гумовими кулями та застосувала сльозогінний газ. Затримано близько півсотні учасників безладу. Учасники антиурядових виступів погрожують владі Іспанії новими протестами, якщо вона не відмовиться від плану скорочення соціальних виплат.

  Попередній матеріал
  Брати Клички влаштували у Києві благодійний аукціон
  Наступний матеріал
  Перевірка виявила порушення прав робітників китайським підрядником "Apple"
  Теги: