Масові протести в Індії через згвалтування дівчини [відео]

  Збиратися в групи більші, ніж 5 людей, заборонила індійська поліція в центрі Нью-Делі. Правоохоронці остерігаються нових масових заворушень після смерті зґвалтованої та побитої дівчини. Проте десятки тисяч мешканців столиці Індії не підкорилися вимогам влади й вийшли на вулиці. Вони поминають загиблу та вимагають смертної кари для нападників.

  Сотні озброєних поліцейських оточили центр Нью-Делі. Місцева влада закрила десять станцій метро в охоплених протестами районах. Правоохоронці закликають людей не виходити з домівок та не радять приїжджати до столиці Індії найближчими днями. Раніше під час масових заворушень уже загинув один поліцейський. Учасники ж багатотисячної акції заявляють, що їхній протест мирний та вимагають перестановок у владі.

  Пунам Каушик, протестувальниця: "Уряд показав, що не може гарантувати безпеку жінок. Після смерті постраждалої ми будемо протестувати з більшою озлобленістю на владу. Багатотисячні демонстрації триватимуть аж до відставки кабінету міністрів Індії".
   
  Для нападників же мітингарі вимагають смертної кари. Згідно з чинним індійським законодавством, за зґвалтування та вбивство їх можуть засудити до пожиттєвого ув`язнення. Повішення в Індії загрожує лише терористам. Але все більше політиків країни після смерті постраждалої дівчини виступають за зміну положень кримінального кодексу.

  Дігвіджей Сінгх, голова Конгресу Індії: "Незважаючи на зусилля лікарів, жертва злочину померла. Це дуже сумно. Якщо вину заарештованих доведуть - покаранням має бути повішення. Спробуємо якнайшвидше внести відповідні зміни до законів".
   
  23-річна потерпіла померла у клініці в Сингапурі на світанку. Туди її перевезли у четвер після трьох складних операцій. Сім`я загиблої також перебувала у шпиталі. За підтримки уряду Індії родичі готуються забрати тіло жертви злочину додому для поховання. Напад на студентку стався два тижні тому. Шестеро зловмисників зґвалтували та побили її в автобусі у Нью-Делі, а потому без одягу викинули на узбіччя.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На півдні Німеччини влаштували благочинну акцію
  Наступний матеріал
  Східні провінції Китаю потерпають від снігопадів
  Теги:
  Loading...