Масові демонстрації проти злочинності в Мексиці

  Масові демонстрації охопили усі 32 штати Мексики. Сотні тисяч людей виходять на вулиці, вимагаючи від влади зупинити хвилю насильства і злочинності.
  Протести мексиканців - серйозний виклик чинній владі. Президент Феліпе Кальдерон зробив боротьбу зі злочинністю головним пунктом своєї політики. А минулого тижня уряд ухвалив спеціальну програму подолання насильства. Втім, люди кажуть, що втомилися слухати обіцянки влади. Лише за цей рік у Мексиці убили близько трьох тисяч людей, викрали - понад триста. Винуватців - не знайшли. Останньою краплею для нинішніх протестів стало викрадення і вбивство 14-річного сина успішного бізнесмена. Особливо обурилися люди, коли стало відомо, що до злочину причетна поліція.

  Міранда Вайясе, мати бізнесмена, викраденого і убитого у 2005-му: "Громадяни не дозволять, щоби такі жахіття тривали і надалі. Ми також добре відчуваємо байдужість влади до цих проблем, і не збираємося мовчати".

  Патриція Мантерола, актриса: "Ми не дозволимо, щоби минуло іще кілька років, і ми знову вийшли на подібну демонстрацію. Зміни потрібні нам негайно. Я знову хочу жити у тому Мехіко, у якому жила дитиною. І моя мати не боялася відпускати мене на вулицю одну. Я люблю свою країну, пишаюся, що я мексиканка, але треба повністю викорінити насильство у нашій державі".
  Попередній матеріал
  Марафон на підтримку Євро-2012 стартував у Києві
  Наступний матеріал
  Екстрений саміт ЄС розпочнеться сьогодні у Брюсселі
  Теги:
  Loading...