Масові антиурядові протести в Бухаресті [відео]

  Румунію охопили антиурядові протести. На вулиці столиці вийшли тридцять тисяч людей. Вони гуртуються біля парламенту, який розглядає вотум недовіри уряду. Опозиції, яка виступає за відставку міністрів, не вистачає лише кількох голосів.

  Парламент Бухареста в облозі демонстрацій. У стінах законодавчого органу вирішують долю уряду. За вотум недовіри виступає опозиція, проте їй не вистачає кількох голосів. Переконати парламентарів відправити у відставку Кабінет міністрів на чолі з Емілем Бока вийшли до тридцяти тисяч людей. А щоби їх почули - озброїлися транспарантами та гучномовцями.

  Надя, протестувальниця: "Ми вимагаємо відставки уряду. Ми хочемо мати краще життя і соціальні стандарти, такі ж, як у країнах Євросоюзу".

  Ніколай Гросу, охоронець в`язниці: "Ми протестуємо тут через скорочення зарплати на 25 відсотків. Ми просто не виживемо. І не прогодуємо родини".

  Масові протести паралізували середмістя Бухареста. Проте поліція поки що не розганяє натовп і лише спостерігає за гучними мітингами. Напоготові - більш як п`ять тисяч правоохоронців. Відправити уряд у відставку опозиційні сили намагаються вже вдруге за рік. У червні подібна спроба провалилася. Тепер на допомогу опозиції прийшли профспілки. Адже дії уряду, спрямовані на жорстку економію, зачіпають саме пересічних громадян. Зокрема, антикризовий план передбачає згортання соціальних програм, скорочення робочих місць та підвищення пенсійного віку.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Велика пожежа у Празі - загинули 9 осіб [відео]
  Наступний матеріал
  США потерпають від торнадо і снігопадів [відео]
  Теги: